Umožníme Vám koupit auto v zahraničí rovnou bez DPH.

Vše vyřídíme za vás: komunikaci, finance, administrativu, pojištění a záruku.

Vyberte si auto!

První krok je na Vás. Navštivte webové stránky mobile.deautoscout24.de, autoscout24.ch, nebo autoscout24.at Hledejte, bádejte, přehrabujte se nabídkami, zvažujte, filtrujte, dohadujte se s manželkou o barvě, se synem o výkonu motoru.

Jakmile vyberete své favority, dejte nám vědět – zavolejte, napište e-mail nebo vyplňte poptávkový formulář na našem webu. Vždy je lepší vybrat vozidla alespoň 2-3.

Ověřování dostupnosti

Ve chvíli, kdy od Vás obdržíme poptávku, hned se začneme žhavit telefony s německým předčíslím a ověříme:

DOSTUPNOST VOZIDLA

Přestože dostupnost monitorujeme online a aktualizujeme několikrát za den, i tak se může někdy stát, že vozidlo nám před nosem vyfoukl jiný zákazník. V takovém případě Vám ihned nabídneme alternativy. Nezoufejte, aut je vždy dost pro všechny.

TECHNICKÝ STAV

Je-li vozidlo dostupné, začne další fáze ověřování. Zjistíme servisní historii, stav laku, je-li k dispozici druhá sada pneu, prověřujeme možnost odpočtu DPH pro firmy apod.

Ruka v rukávě

Pokud se Vám nabídka zamlouvá a přejete si nákup vozidla uskutečnit, auto závazně rezervujeme, vystavíme Vám zálohovou fakturu na nákup vozidla bez DPH. Jakmile nám fakturu uhradíte roztočíme celý proces:

  • podepisujeme smlouvu se zahraničním partnerem
  • vozidlo kupujeme, hradíme fakturu prodejci včetně DPH
  • zároveň rezervujeme místo na kamionu a plánujeme dopravu vozidla do ČR

Přeprava a předání vozu

  • Podle vytížení dopravy je vozidlo v rozpětí 10 – 14 dní dopraveno na naši pražskou pobočku, kde si auto můžete ihned vyzvednout. V případě zájmu Váš vůz přivezeme třeba až k Vám domů.
  • Pokud si vůz chcete u prodejce vyzvednout sami, obdržíte od nás zplnomocnění k vyzvednutí vozidla. Zplnomocnění k vyzvednutí vozidla Vám zašleme jakmile obdržíme kupní cenu vozidla bez DPH.